witamy@marketingowi.pl +48 577 171 000

Sklepy internetowe

Wdrażamy sklepy internetowe w technologii UX RWD - zaprojektowane sklepy są dostosowane pod urządzenia mobilne i dopasowane pod doświadczenia użytkownika na stronie. Analizujemy customer journey optymalizując proces sprzedaży. Przygotowane sklepy pozwalają na maksymalizację konwersji przy prostocie użytkowania.

Sprawdź zakres

E-commerce

Konwertujące sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Ready E-COMMERCE

1450,00 zł
netto

Nowoczesny sklep internetowy RWD UX

Wybieram
 • Sklep internetowy oparty o CMS Wordpress – Woocommerce
 • Wybór z 5 gotowych projektów – przystosowanie do logo, kolorów
 • Katalog z produktami podzielony na kategorie i podkategorie
 • Strona produktu z możliwością wyboru cech i atrybutów
 • Strona płatności
 • Panel klienta z historią zakupów i płatności
 • Do 5 stron informacyjnych
 • Możliwość generowania faktur i paragonów
 • Możliwość podłączenia integracji z systemami firm zewnętrznych – allegro, ceneo, itp.
 • Usługi dodatkowe
  • SSL na start
  • 5 godzin administracyjnych do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy
  • Podłączenie statystyk GA
  • Filmik instruktażowy
Wybieram

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI?

zapytaj nas tutaj!


Realizujemy digitalizację procesów sprzedażowych dostarczając niezawodne sklepy internetowe. Wykorzystujemy najnowsze trendy i wdrożenia UX zapewniając nowoczesność projektowanych sklepów internetowych. Dbamy o wygodę naszych klientów gwarantując bezpłatne i kompleksowe szkolenie z obsługi sklepów.

Narzędzia digital marketingowe

nasza oferta

SEO

Najczęsciej zadawane
pytania

O1
O6
Dlaczego powinienem wybrać pakiet marketingowy?

Pakiety digitalowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich firm poszukujących nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań sprzedażowych i PR-owych. Zakres pakietów pozwala na kompleksowe działania dla małych i średnich firm bez zbędnego angażowania kadr firmowych.

Oferta wygląda konkretnie, czy są ukryte koszty działań marketingowych?

Naszymi cechami są profesjonalizm i transparentność, dlatego też nie ukrywamy żadnych kosztów, czy też opłat dodatkowych. W przypadku realizacji dodatkowych usług klient jest o nich informowany przez naszych specjalistów. Bez akceptacji kosztów nie zrealizujemy działań. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwo.

Który pakiet marketingowy najlepiej wybrać?

Wybrane pakiety digitalowe są dopasowane pod firmy na różnym etapie rozwoju. Pomagamy przedsiębiorcom wybrać właściwe rozwiązania digitalowe na podstawie wymagań i celów, które poznajemy podczas rozmowy i wspólnego wypełnienia briefu.

Na jaki czas jest podpisywana umowa na działania marketingowe?

Żyjemy w dynamicznym świecie i wiemy, że wiele rzeczy może się zmieniać w szybkim tempie, dlatego też dajemy naszym klientom elastyczność współpracy. Umowa na poszczególne działania marketingowe podpisywana jest na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Ze względu na wysoką intensywność działań w początkowym okresie czas trwania umowy to minimum 6 miesięcy.

Co wyróżnia Marketingowi.pl od innych firm?

Ideą Marketingowi.pl jest intensyfikacja digitalizacji marketingu poprzez wdrażanie skutecznych i kompleksowych działań. Wykorzystujemy algorytmy i BIG DATA planując kampanie marketingowe. Stosowanie założeń Digitalowego Marketingu Funkcjonalnego pozwala nam na wzrost konkurencyjności marek naszych klientów. Zakładamy niewielkie zaangażowanie firm w sam proces cyfryzacji.

Ile czasu zajmie rozpoczęcie działań?

Dążymy do wyprzedzenia konkurentów naszych klientów, dlatego też rozpoczynamy działania niezwłocznie od ustalenia szczegółów. Minimalizujemy formalności podpisując umowę internetowo, zbierając niezbędne dane i informacje o środowisku biznesowym marki klienta.

opinie
naszych klientów

Filtruj


Paweł Kowalczyk

Pakiety marketingowe pozwoliły mi na odciążenie od prac marketingowych nad moją firmą. Dzięki Marketingowi.pl mam pełną obsługę najważniejszych kanałów marketingowych.

Digital marketing

Krystian Przybylski

Efekty z działań pozycjonowania pozwoliły mi na osiągnięcie topowych pozycji na cały Dolny Śląsk. Co tydzień zwiększa się ilość zleceń mojej firmie.

SEO

Krzysztof Gawczyński

Przygotowałem z Marketingowi.pl stronę internetową. Szybka konfiguracja dużym plusem, strona spełnia moje oczekiwania i co najważniejsze - sprzedaje.

Strony www

SKONTAKTUJ SIĘ Z

naszym zespołem

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Chcesz wdrożyć działania digitalowe w swojej firmie? Zadzwoń lub napisz - rozpoczniemy niezwłocznie cyfryzację marketingu Twojej marki.

+48 577 171 000

Przyśpieszymy
digitalizację
Twojej firmy

Zrób pierwszy krok

Ideą Marketingowi.pl jest przeprowadzenie transformacji cyfrowej polskiego sektora MŚP. Wykorzystujemy potencjał Digitalowego Marketingu Funkcjonalnego realizując cele wizerunkowe oraz sprzedażowe dla firm, instytucji i przedsiębiorców. Optymalizujemy ścieżki dotarcia do firm zapewniając kompleksowość działań digital marketingowych.